Nábor brigádníků: +420 608 316 311

Vánoční prodej kaprů

Brigáda

Zájemci

Podmínkou pro zájemce je trestní bezúhonnost, spolehlivost, pracovitost a vytvoření teamu 2-5 lidí starších 18 let. Přínosem je pochopitelně zkušenost s prodejem, či kucháním ryb.

Termín prodeje a provoz stánku

Prodej probíhá převážně v rozmezí termínů od 19.12 nebo 20.12. do 23.12. Ukončení prodeje je 23.12 v odpoledních až večerních hodinách. (přesné termíny budou stanoveny individuálně předem). Před vybranými a největšími prodejnami je ukončení 24.12. v 10 h. (Dopředu bude upřesněno, které to jsou.) Jedná se o otevřený prodej, kde na vás po celou dobu může pršet či sněžit (teplé oblečení a vhodná obuv je opravdu nutná !!) Více info naleznete v „Instrukce co sebou“

Místa prodeje

Před OD Kaufland, HM Tesco, SM Penny Market, na veřejných prostranstvích a náměstích v celé v ČR. Prodejní místo určujeme s ohledem na lokalitu Vašeho bydliště, místě studia a vzhledem k požadavku zájemců. Vše záleží na vzájemné dohodě.

Nástup na  stánek a jeho vybavení

Termín a přesná hodina nástupu Vám bude předem sdělena. V požadovaném termínu je na místě nutná přítomnost minimálně jednoho člena teamu, který svým podpisem stvrdí přijetí materiálu a pomáhá realizačnímu teamu svůj stánek postavit.

Postavený stánek je plně vybaven k prodeji vánočních kaprů a splňuje veškeré požadavky veterinárních i hygienických stanov. (tzn, kádě, stoly, váhy, závaží, podběrák, koště, lopata, škrabka na led, posypová sůl, hadice, atd.)

Pozor!!! Oblečení, zástěry, nože, brousky, ocílku, sekáčky, škrabku na šupiny aj. nedostáváte - musíte mít svoje!!!.

V případě zájmu o rybářské gumovky nebo zateplené gumovky si je můžete zakoupit na: tel. 774 75 11 63
https://www.ryby-jezirka.cz/gumovky-a-holinky.html

Podmínky pro přihlášení

  • vytvoření skupiny 2-5 lidí starších 18 let
  • u nás se nevybírá ŽÁDNÝ rezervační poplatek ani vratný či nevratný jako vybírají konkurenční firmy.
  • občanský průkaz (musíte ho mít stále u sebe pro kontroly ČOI, Veterinární inspekce a pro kontrolu Vaší totožnosti v případě závozu ryb atd.)
  • zdravotní průkaz (je zcela nezbytný pro výkon prodeje)

Přihláška on-line

Informace o zpracování osobních údajů

Termín informačních schůzek

Bude upřesněn v následujícíh dnech.

Zpracování kapra